Láska je ve…skle!
Láska je ve…skle!

Oslavte svátek zamilovaných společně se skláři! Spojení svátku svatého Valentýna a skla představuje jedinečnou příležitost jak potěšit své blízké. Přinášíme pár tipů, kde můžete načerpat inspiraci.

Druhý měsíc nového roku nabízí Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou zamilovaným jedinečnou soutěž. Únorový svátek všech zamilovaných si mohou v muzeu užít díky mnoha tematicky zaměřeným exponátům, ale i mimořádné soutěži. „Speciálně pro valentýnský týden jsme připravili jednu specialitu – sklenici z edice Love Pink od významného designéra Ronyho Plesla. Klasickou růžovou číšku z kolekce firmy Rückl ozdobil autor ručně vybroušeným srdcem“, popsal ji hlavní kurátor muzea Petr Nový. Návštěvníci, kteří sklenici najdou, vyfotí a na pokladně muzea ukáží, získají „srdíčkovou“ odměnu. Soutěž bude probíhat po celý týden, od úterý 14. do neděle 19. února. Více informací naleznete ZDE.

Nepřehlédněte také valentýnskou kolekci od Crystalexu, která je pro zamilované chvilky jako stvořená. Hledáte pro svou drahou polovičku dárek věnovaný přímo od srdce? Přesně pro takovou příležitost je tady pro vás láskyplná kolekce, která dokáže vyjádřit veškeré city i bez slov. V kolekci se snoubí techniky pantografu a sítotisku.

Více informací nalezente ZDE.

Spoustu příležitostí jak vyznat své city a obdarovat své blízké na den lásky nabízí i Moser. Jaký je ten nejlepší dárek? No přeci ten od srdce! Udělejte radost sklenkou, zdobenou netradiční rytinou, křišťálovým srdcem nebo dokonale vybroušenou vázou a věnujte tak dárek na celý život! Vybírat můžete ZDE. Víte už, co bude to pravé?

Foto: Crystalex CZ


 

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo