Zaregistrovat firmu

Jste firma vyrábějící sklo, keramiku a porcelán či firma, jejíž aktivity přímo navazují na sklářský a keramický průmysl? Neváhejte a zaregistrujte se u nás.

Díky registraci na portálu SKLO A KERAMIKA CZ se lépe dostanete do podvědomí potenciálních zákazníků, a navíc získáte mnoho dalších výhod – budete moci prezentovat aktuality z vaší firmy, pracovní příležitosti či informace o pořádaných akcích.

Cílem tohoto portálu je především sjednotit informace z oborů skla, keramiky a porcelánu a uceleně je prezentovat veřejnosti. Registrace je navíc velmi jednoduchá. Stačí zaslat žádost o registraci na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a následně budete kontaktováni s žádostí o zaslání údajů, které jsou potřeba pro vyplnění profilu firmy, a údajů, které si přejete na portálu zveřejnit.

Portál provozuje Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR. Členové Asociace jsou v rámci portálu registrování automaticky.

Registrace na portálu je ZDARMA.

Registrujte svou firmu přes Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ještě dnes!

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo